SR201A681JAA
SR201A681JAA AVX Corporation
SR-Series.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 680PF 100V NP0 RADIAL
на замовлення 19 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 680pF 5% C0G.
Інші пропозиції SR201A681JAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SR201A681JAA SR201A681JAA Виробник : AVX SR-Series-1016911.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 680pF 5% C0G