SR201A820GAA
SR201A820GAA AVX Corporation
SR-Series.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 82PF 100V NP0 RADIAL
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 82pF C0G.
Інші пропозиції SR201A820GAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SR201A820GAA SR201A820GAA Виробник : AVX SR-Series-1016911.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 82pF C0G