SR201A821GAA
SR201A821GAA AVX Corporation
SR-Series.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 820PF 100V NP0 RADIAL
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 820pF C0G.
Інші пропозиції SR201A821GAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SR201A821GAA SR201A821GAA Виробник : AVX SR-Series-1016911.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 820pF C0G