SR201A821GARTR1
SR201A821GARTR1 AVX Corporation
SR-Series.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 820PF 100V NP0 RADIAL
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 820pF 2% C0G.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SR201A821GARTR1 SR201A821GARTR1 Виробник : AVX SR-Series-1016911.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 820pF 2% C0G