SR201A821GARTR2
SR201A821GARTR2 AVX Corporation
SR-Series.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 820PF 100V NP0 RADIAL
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 820pF 2% Radial.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SR201A821GARTR2 SR201A821GARTR2 Виробник : AVX SR-Series-1016911.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 820pF 2% Radial