SR201A821KAR
SR201A821KAR AVX Corporation
SR-Series.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 820PF 100V NP0 RADIAL
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 820pF 10% C0G.
Інші пропозиції SR201A821KAR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SR201A821KAR SR201A821KAR Виробник : AVX SR-Series-1016911.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 820pF 10% C0G