SR201C102KAR
SR201C102KAR KYOCERA AVX Components
sr-series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 0.001uF 100V X7R 10% Radial 2.54mm 125°C Bulk
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук