SR201C103JAA
SR201C103JAA AVX Corporation
SR-Series.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 10000PF 100V X7R RADIAL
на замовлення 12 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 0.01uF 5% X7R.
Інші пропозиції SR201C103JAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SR201C103JAA SR201C103JAA Виробник : AVX SR-Series-1016911.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 0.01uF 5% X7R