SR201C103KAA
SR201C103KAA KYOCERA AVX
avx_10032019_SR_old-1823535.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 0.01 uF X7R 10% Long Leads 1"min
на замовлення 836 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції SR201C103KAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SR201C103KAA SR201C103KAA Виробник : AVX SR-Series-1016911.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 0.01uF 10% Radial
на замовлення 1708 шт:
SR201C103KAA SR201C103KAA Виробник : AVX Corporation SR-Series.pdf Description: CAP CER 10000PF 100V X7R RADIAL