SR201C104JARTR1
SR201C104JARTR1 AVX Corporation
SR-Series.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 0.1UF 100V X7R RADIAL
на замовлення 12 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 0.1uF 5% Radial.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SR201C104JARTR1 SR-Series.pdf
на замовлення 76200 шт:
SR201C104JARTR1 SR201C104JARTR1 Виробник : AVX SR-Series-1016911.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 0.1uF 5% Radial