Продукція > AVX > SR201C104MAA
SR201C104MAA
SR201C104MAA AVX
avx_10032019_SR-old-1823535.pdf
Виробник: AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50 VDC 0.1 uF X7R 20 % 2.54 mm
на замовлення 875 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції SR201C104MAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SR201C104MAA SR201C104MAA Виробник : AVX Corporation SR-Series.pdf Description: CAP CER 0.1UF 100V X7R RADIAL