SR201C152KAA
SR201C152KAA AVX Corporation
SR-Series.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 1500PF 100V X7R RADIAL
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 1500pF 10% X7R.
Інші пропозиції SR201C152KAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SR201C152KAA SR201C152KAA Виробник : AVX SR-Series-1016911.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 1500pF 10% X7R