SR201C153MAATR1
SR201C153MAATR1 AVX Corporation
SR-Series.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 0.015UF 100V X7R RADIAL
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 0.015uF 20% X7R.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SR201C153MAATR1 SR201C153MAATR1 Виробник : AVX SR-Series-1016911.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 0.015uF 20% X7R