SR201C183KAA
SR201C183KAA AVX Corporation
SR-Series.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 0.018UF 100V X7R RADIAL
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 0.018uF 10% X7R.
Інші пропозиції SR201C183KAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SR201C183KAA SR201C183KAA Виробник : AVX SR-Series-1016911.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 0.018uF 10% X7R