SR401A333JAA
SR401A333JAA AVX Corporation
SR-Series.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 0.033UF 100V NP0 RADIAL
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 0.033uF 5% C0G.
Інші пропозиції SR401A333JAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SR401A333JAA SR401A333JAA Виробник : AVX SR-Series-1016911.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 0.033uF 5% C0G