SR401A473FART
SR401A473FART AVX Corporation
SR-Series.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 0.047UF 100V NP0 RADIAL
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 47000pF 1% C0G.
Інші пропозиції SR401A473FART
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SR401A473FART SR401A473FART Виробник : AVX SR-Series-1016911.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 47000pF 1% C0G