SR401C105KARAP2
SR401C105KARAP2 KYOCERA AVX Components
srseries.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 1uF 100V X7R 10% Radial 5.08mm 125°C Ammo
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50 VDC 1 uF X7R 10 % 5.08 mm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SR401C105KARAP2 SR401C105KARAP2 Виробник : KYOCERA AVX Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50 VDC 1 uF X7R 10 % 5.08 mm