SR401C105KBATR1
SR401C105KBATR1 KYOCERA AVX Components
skycap.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 1uF 100V X7R 10% Radial 5.08mm (0.1%FR) 125°C T/R
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 1uF 10% X7R.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SR401C105KBATR1 SR401C105KBATR1 Виробник : AVX SR-Series-1016911.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 1uF 10% X7R