SR401C105MAA
SR401C105MAA KYOCERA AVX Components
skycap.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 1uF 100V X7R 20% Radial 5.08mm 125°C Bag
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 1uF 20% X7R.
Інші пропозиції SR401C105MAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SR401C105MAA SR401C105MAA Виробник : AVX SR-Series-1016911.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 1uF 20% X7R