Продукція > KYOCERA AVX > SR401C105MARAP2
SR401C105MARAP2
SR401C105MARAP2 KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50 VDC 1 uF X7R 20 % 5.08 mm
Написати відгук