SR401C125JAR
SR401C125JAR KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100 VDC 1.2 uF X7R 5 % 5.08 mm
Написати відгук