Продукція > KYOCERA AVX > SR401C474KARTR1
SR401C474KARTR1
SR401C474KARTR1 KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50 VDC 0.47 uF X7R 1 0 % 5.08 mm
Написати відгук