SR401C564KAA
SR401C564KAA AVX Corporation
SR-Series.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 0.56UF 100V X7R RADIAL
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 0.56uF 10% X7R.
Інші пропозиції SR401C564KAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SR401C564KAA SR401C564KAA Виробник : AVX SR-Series-1016911.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 0.56uF 10% X7R