SR401C564MAR
SR401C564MAR KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100 VDC 0.56 uF X7R 20 % 5.08 mm
Написати відгук