Продукція > KYOCERA AVX > SR401C684KARAP1
SR401C684KARAP1
SR401C684KARAP1 KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50 VDC 0.68 uF X7R 1 0 % 5.08 mm
Написати відгук