SR401E105MAA
SR401E105MAA KYOCERA AVX Components
skycap.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 1uF 100V Z5U 20% Radial 5.08mm 85°C Bag
Написати відгук