SR401E225MAATR1
SR401E225MAATR1 AVX Corporation
SR-Series.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 2.2UF 100V Z5U RADIAL
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 2.2uF 20% Z5U.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SR401E225MAATR1 SR401E225MAATR1 Виробник : AVX SR-Series-1016911.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 2.2uF 20% Z5U