Продукція > KYOCERA AVX > SR401E225MARTR2
SR401E225MARTR2
SR401E225MARTR2 KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50 VDC 2.2 uF Z5U 20 % 5.08 mm
Написати відгук