SR402C334KAR
SR402C334KAR AVX Corporation
SR-Series.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 0.33UF 200V X7R RADIAL
на замовлення 12 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50 VDC 0.33 uF X7R 1 0 % 5.08 mm.
Інші пропозиції SR402C334KAR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SR402C334KAR SR402C334KAR Виробник : AVX SR-Series-1016911.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 200volts 0.33uF 10% X7R
товару немає в наявності
SR402C334KAR SR402C334KAR Виробник : KYOCERA AVX SR_Series-3165337.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50 VDC 0.33 uF X7R 1 0 % 5.08 mm