SR405A333KAA
SR405A333KAA AVX Corporation
SR-Series.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 0.033UF 50V NP0 RADIAL
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50volts 33000pF 10% C0G.
Інші пропозиції SR405A333KAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SR405A333KAA SR405A333KAA Виробник : AVX SR-Series-1016911.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50volts 33000pF 10% C0G