SR405A473JAATR1
SR405A473JAATR1 AVX Corporation
SR-Series.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 0.047UF 50V NP0 RADIAL
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50volts 0.047uF 5% C0G.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SR405A473JAATR1 SR405A473JAATR1 Виробник : AVX SR-Series-1016911.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50volts 0.047uF 5% C0G