SR405A473KAR
SR405A473KAR AVX Corporation
SR-Series.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 0.047UF 50V NP0 RADIAL
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 0.047uF 10% C0G.
Інші пропозиції SR405A473KAR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SR405A473KAR SR405A473KAR Виробник : AVX SR-Series-1016911.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 0.047uF 10% C0G