SR405C105MARTR2
SR405C105MARTR2 KYOCERA AVX Components
srseries.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 1uF 50V X7R 20% Radial 5.08mm 125°C T/R
Написати відгук