SR405C125KAR
SR405C125KAR AVX Corporation
SR-Series.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 1.2UF 50V X7R RADIAL
на замовлення 12 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50volts 1.2uF 10% X7R.
Інші пропозиції SR405C125KAR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SR405C125KAR SR405C125KAR Виробник : AVX SR-Series-1016911.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50volts 1.2uF 10% X7R