SR405C225MAR
SR405C225MAR KYOCERA AVX Components
srseries.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 2.2uF 50V X7R 20% Radial 5.08mm 125°C Bulk
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50 VDC 2.2 uF X7R 20 % 5.08 mm.
Інші пропозиції SR405C225MAR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SR405C225MAR SR405C225MAR Виробник : AVX SR-Series-1016911.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50volts 2.2uF 20% X7R
товару немає в наявності
SR405C225MAR SR405C225MAR Виробник : KYOCERA AVX SR_Series-3165337.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50 VDC 2.2 uF X7R 20 % 5.08 mm