SR405C275KAA
SR405C275KAA AVX Corporation
SR-Series.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 2.7UF 50V X7R RADIAL
на замовлення 26 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50volts 2.7uF 10% X7R.
Інші пропозиції SR405C275KAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SR405C275KAA SR405C275KAA Виробник : AVX SR-Series-1016911.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50volts 2.7uF 10% X7R