SR405E225MARTR1
SR405E225MARTR1 KYOCERA AVX Components
srseries.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 2.2uF 50V Z5U 20% Radial 5.08mm 85°C T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук