SR405E335MAA
SR405E335MAA AVX Corporation
SR-Series.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 3.3UF 50V Z5U RADIAL
на замовлення 26 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50volts 3.3uF 20% Z5U.
Інші пропозиції SR405E335MAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SR405E335MAA SR405E335MAA Виробник : AVX SR-Series-1016911.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50volts 3.3uF 20% Z5U