SR405E475MAR
SR405E475MAR Kyocera AVX
Виробник: Kyocera AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50 VDC 4.7 uF Z5U 20 % 5.08 mm
на замовлення 488 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції SR405E475MAR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SR405E475MAR SR405E475MAR Виробник : KYOCERA AVX Components srseries.pdf Cap Ceramic 4.7uF 50V Z5U 20% Radial 5.08mm 85°C Bulk