SR405E475MARTR1
SR405E475MARTR1 AVX Corporation
SR-Series.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 4.7UF 50V Z5U RADIAL
на замовлення 26 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50 VDC 4.7 uF Z5U 20 % 5.08 mm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SR405E475MARTR1 SR405E475MARTR1 Виробник : AVX SR-Series-1016911.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50volts 4.7uF 20% Z5U
товару немає в наявності
SR405E475MARTR1 SR405E475MARTR1 Виробник : KYOCERA AVX SR_Series-3165337.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50 VDC 4.7 uF Z5U 20 % 5.08 mm