SR407C104MAR
SR407C104MAR KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER RADIAL
Packaging: Bulk
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50 VDC 0.1 uF X7R 20 % 5.08 mm.
Інші пропозиції SR407C104MAR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SR407C104MAR SR407C104MAR Виробник : KYOCERA AVX SR_Series-3165337.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50 VDC 0.1 uF X7R 20 % 5.08 mm