SR501A103KAR
SR501A103KAR KYOCERA AVX
SR-Series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 10000PF 100V NP0 RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Lead Style: Straight
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: Radial
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.500" L x 0.200" W (12.70mm x 5.08mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.400" (10.16mm)
Height - Seated (Max): 0.560" (14.22mm)
Part Status: Active
Capacitance: 10000 pF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 10000PF 100V NP0 RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Lead Style: Straight, Voltage - Rated: 100V, Package / Case: Radial, Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.500" L x 0.200" W (12.70mm x 5.08mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.400" (10.16mm), Height - Seated (Max): 0.560" (14.22mm), Part Status: Active, Capacitance: 10000 pF.
Інші пропозиції SR501A103KAR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SR501A103KAR SR501A103KAR Виробник : Kyocera AVX SR_Series-1016911.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V .01uF C0G(NP0) 10 % 10.16 mm