SR501A104JAA
SR501A104JAA Kyocera AVX
avx_10032019_SR_old-1823535.pdf
Виробник: Kyocera AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 0.1 uF C0G (NP0) 5 % 10.16 mm
Написати відгук