SR501C155KAT
SR501C155KAT Kyocera AVX
avx_10032019_SR_old-1823535.pdf
Виробник: Kyocera AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50 VDC 1.5 uF X7R 10 % 10.16 mm
Написати відгук