Продукція > KYOCERA AVX > SR501C224KARTR2
SR501C224KARTR2
SR501C224KARTR2 KYOCERA AVX
SR-Series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER RADIAL
Packaging: Tape & Reel (TR)
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50 VDC 0.22 uF X7R 1 0 % 10.16 mm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SR501C224KARTR2 SR501C224KARTR2 Виробник : Kyocera AVX SR-Series.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50 VDC 0.22 uF X7R 1 0 % 10.16 mm