SR501C334KAA
SR501C334KAA Kyocera AVX
avx_10032019_SR_old-1823535.pdf
Виробник: Kyocera AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50 VDC 0.33 uF X7R 10 % 10.16 mm
Написати відгук