SR501C334KAR
SR501C334KAR Kyocera AVX
SR_Series-1016911.pdf
Виробник: Kyocera AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50 VDC 0.33 uF X7R 10 % 10.16 mm
Написати відгук