SR501C564MAA
SR501C564MAA Kyocera AVX
avx_10032019_SR_old-1823535.pdf
Виробник: Kyocera AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50 VDC 0.56 uF X7R 20 % 10.16 mm
Написати відгук