SR501C564MAR
SR501C564MAR Kyocera AVX
SR_Series-1016911.pdf
Виробник: Kyocera AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50 VDC 0.56 uF X7R 20 % 10.16 mm
Написати відгук