SR501C684KAR
SR501C684KAR Kyocera AVX
SR_Series-1016911.pdf
Виробник: Kyocera AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50 VDC 0.68 uF X7R 10 % 10.16 mm
Написати відгук